NOVINKA! On-line workshop

Kdo další chce odhalit revoluční novinky v Canvě pro rok 2024 mezi prvními a tvořit tak poutavější obsah v kratším čase?

Year
Role
Company

Připojte se k nejžhavějšímu Canva workshopu roku 2024: Novinky v Canvě, které musíte umět!

Špičkový a praktickými informacemi nabitý workshop, kde vám odhalím ty nejnovější vychytávky a funkce v Canvě, které Canva oficiálně uvede na konci května na své akci Canva create 2024: Work redesigned. Canva na své exkluzivní konferenci představí více jak 10 nových produktů a nástrojů a já vám následně na workshopu prakticky předvedu, jak z nich pro sebe dostanete maximum.

Proč tento workshop nesmíte zmeškat?

1. Novinky, které se naučíte ovládat dříve než ostatní

Canva přichází s novými a doslova revolučními funkcemi a nástroji, které vám usnadní a zrychlí tvorbu grafiky. Naučte se je používat dříve a získejte náskok před konkurencí. Nechte ostatní tápat a vy se staňte mistry, kteří sázejí jednu skvělou grafiku za druhou.

2. Tipy, triky a hlavně PRAXE!

Nebude to nuda, nebude to teorie. Nebude to ani pouhý wow efekt nad novou ohromující funkcí, se kterou si ale pak nebudete při vlastní tvorbě vědět rady. Vše připravím do praktických ukázek tak, abyste mé tipy mohli rovnou vzít, zkopírovat postup a začít ve svých designech používat. Naučím vás, jak využít tyto novinky k tvorbě designů, které vyrazí dech. Nejen vám, ale především vašim klientům.

3. Exkluzivní obsah, který jinde nenajdete

Připravila jsem pro vás speciální obsah, který vám pomůže naplno využít všechny nové možnosti Canvy. Workshop přinese jedinečné materiály a návody, které nikde jinde nenajdete. Tedy než je konkurence jako již tradičně zkopíruje 😁.

4. Ptejte se, diskutujte

Potkáme se živě on-line, připravím proto i dostatečný prostor pro vaše dotazy, které vás k celému průběhu workshopu, jednotlivým ukázkám, praktickým úkolům, i "jen tak" kolem nových funkcí v Canvě napadnou. A žádný dotaz není špatný. Mám štěstí na samé super klienty a účastníky workshopů. Nemusíte se tak před skupinou bát zeptat na cokoli, co vás kolem Canvy nebo vaší konkrétní grafiky bude ve spojení s novinkami zajímat.

Pro koho je workshop určen?

Tento workshop je ideální pro všechny, kteří nechtějí být pozadu a chtějí pro sebe z novinek vyždímat maximum. Ať už jste při využívání Canvy profesionál nebo s ní začínáte, tento workshop vám přinese velkou spoustu inspirace a praktických skillů. A ušetří spoustu času. Mraky času. A to jak zbytečným dohledáváním, samostudiem a testováním novinek z videí na Youtube, tak časem, který vám uteče, než novou funkci sami někdy v budoucnu náhodou objevíte mezi některými z tlačítek a místo pouhého rychlého kliknutí, které "nové tlačítko" nabízí, jste se se vším mordovali svým zdlouhavým postupem. Nikdo nechce sedět nad grafikou u počítače zbytečně. Přijďte si pro obrovské množství tipů zkoncentrovaných do 3 hodin.

Vše zní skvěle?

Má to háček, příznávám. Ani po 3 hodinách nebudete chtít skončit. To vám garantuji

Detaily akce:

📅 Datum: nový termín - 11.07.2024
🕒 Čas: 18:00 - 21:00
📍 Místo: On-line

Neváhejte a zarezervujte si své místo hned teď! Kapacita je omezená, takže si nenechte ujít tuto jedinečnou příležitost. Pro objednání vstupenky klikněte na tlačítko níže.

Jste připraveni zrestartovat vaši grafiku?

Moje kurzy