On-line kurz LIVE

Grafika v Canvě pro začátečníky

Year
Role
Company

O on-line grafickém nástroji Canva jste zatím neslyšeli? Nebo jste si již založili účet, tvoříte grafiku „sem tam“, ale chtěli byste využívat potenciál Canvy naplno? Chcete si rychle a jednoduše vytvářet grafiku pro sociální sítě, která vaše publikum chytne na první dobrou? Nebo potřebujete vizitky, leták na akci, dárkový poukaz, banner na web, do newsletteru nebo na blog? A co vlastní webové stránky za pár minut? Nebo video prezentace s vaší přednáškou nebo tutoriálem?

V Canvě už je dnes možné vytvořit téměř cokoli, co dokážete pojmenovat. Opravdu. A co zatím nejde, na tom již dnes Canva určite usilovně pracuje, aby Vám umožnila tvořit vše z jednoho místa bez nutnosti přeskakovat mezi aplikacemi a nutnosti si platit x různých licencí za jednotlivé programy.

Líbí? Pak se pojďme společně podívat na Canvu od A do Z. Řekneme a názorně procvičíme vše podstatné, abyste ihned po workshopu mohli začít. Neskutečný potenciál Canvy vám pomůže tvořit takovou grafiku, ze které si vaše publikum sedne na zadek a řada grafiků nebude mít co jíst, protože si sami vytvoříte mnohem lepší grafiku, než kterou běžně vidíme kolem sebe.

Jste v nejlepších rukách

Ve svých kurzech vycházím z mé více než 12leté praxe. Pracuji denně s grafikou pro mé projekty i další klienty - v Canvě tak nejsem pouhý teoretik, jako jiní "tzv. odborníci", ale opravdu vím, jaké funkce jsou pro vaši práci to nejlepší a jak je především správně ve vaší praxi používat. Pro vás je to záruka, že jste v rukách opravdového profíka. Máte tak záruku, že náš workshop nebude jen nudná teoretická omáčka, u které si po 20 minutách vypnete kameru a budete se těšit na oběd. Naopak, až nám čas vyprší - budete chtít pokračování a ještě víc praxe a dalších tipů, protože vás Canva chytne a nepustí.


4 hodiny plné inspirace

Kurz jsem připravila prakticky tak, abyste již v jeho průběhu mohli přenést získané poznatky do vlastní praxe. Vysvětlíme si vše podstatné, co k práci budete potřebovat. Vše si vždy na jednoduchých příkladech sami vyzkoušíte.

Vše si ukážeme jednoduchou a názornou formou. Vyřešíme přesně takové problémy, se kterými se denně potýkáte. Tedy, co a proč změnit na grafice, aby vyniklo vaše sdělení. Nebo jak zesílit vnímání vaší značky, aby vás klienti rozpoznali na tzv. "první dobrou". A mnohem víc.

Nejbližší termín je 13.června 2024 a začneme v 9 hodin ráno - viz objednávkový formulář níže pod textem ke kurzu. V kurzu získáte za 4 hodiny vše potřebné, co vaši grafiku posune na profi úroveň.

4 hodiny - není to moc? Uvidíte sami, že naopak. Jsou účastníci, kteří nechtějí končit. V mých kurzech nuda a "posouvání hodinek ke konci" opravdu nehrozí.

3 zásadní důvody, proč do kurzu jít

  • 4 hodiny s unikátním obsahem tvroby grafiky v Canvě a tipů & vychytávek, které vám ulehčí práci
  • přímý kontakt na Lucku - žádná infolinka, kde nikdo nereaguje
  • uzavřená facebooková skupina pro podporu celé skupiny

Kurz podobného složení - tedy obsahem, strukturou, systémem výukových materiálů a kontinuální podpory nemá na internetu konkurenci.

Podpora na cestě je důležitá

Určitě znáte tu frustraci, když si koupíte nějaký kurz, otevřete ho a vyskočí na vás hodiny a hodiny videí. V nejlepším případě to dopadne tak, že si pustíte několik prvních dílů, ale většinou kurz nedokončíte ani zdaleka celý.

Zde na to půjdeme jinak. Budete mít moji plnou podporou na živém on-line rozhovoru a uvnitř uzavřené facebookové skupiny. Jakmile si procvičíte získané vědomosti a bude vás trápit nějaký problém, budu tu pro vás. Spolu pak probereme vše, co vás bude zajímat. To je fajn, že?

Unikátní systém podpory v průběhu kurzu, v uzavřené skupině nebo přímém kontaktu s Luckou

Na učení nezůstanete sami. Ať v průběhu narazíte na jakýkoli problém, budete ho se mnou mít možnost probrat přímo na workshopu. Dostanete na mě i e-mailový kontakt a hlavně - získáte přístup do uzavřené facebookové skupiny, kde budete moci sdílet dotazy nejen se mnou, ale i s ostatními účastníky kurzu. Proč? Protože ve více lidech se vše "lépe táhne", víc očí víc vidí atd;) Takže když se budete chtít pochlubit svojí grafikou nebo budete chtít poradit, co na grafice vylepšit - podpora a konstruktivní kritika vám bude k dispozici nejen ode mě, ale i od ostatních nadšených účastníků.

Poslední krok k lepší grafice - stačí si kurz objednat

Jste připraveni zrestartovat vaši grafiku?

Moje kurzy