On-line kurz LIVE

Grafika v Canvě pro pokročilé

Year
Role
Company

Canvu máte už v malíčku, pracujete s ní pravidelně, ale potřebujete načerpat inspiraci pomocí řady nových pokročilých tipů a postupů, které vám zaručí profi výsledek? Nastane u vás někdy tvůrčí krize a nevíte, jak s grafikou naložit dál? Potřebujete poradit, jak k sobě správně kombinovat fonty, jaké volit barevné kombinace a jak pracovat s hierarchií jednotlivých elementů? Zajímá vás, jak vytvořit grafiku tak, aby k sobě všechno jednoduše ladilo?

Tyto problémy znám a ukážu vám, jak je vyřešit

Vše si vysvětlíme jednoduchou a názornou formou. Vyřešíme přesně takové problémy, se kterými se denně potýkáte. Tedy, co a proč změnit na obrázku, aby vyniklo vaše sdělení. Nebo jak zesílit vnímání vaší značky, aby vás klienti rozpoznali na tzv. "první dobrou". A mnohem více.

Nebude to nudná teoretická omáčka. Ukážeme si na praktických příkladech, jak netvořit grafický odpad, který vidíme běžně kolem sebe. Naopak, po absolvování tohoto kurzu budete tvořit mnohem lepší grafiku než doposud, bude vás to bavit a vaše klienty nebo publikum na druhé straně ještě více.

5 hodin plných inspirace

Kurz jsem připravila prakticky tak, abyste již v jeho průběhu mohli přenést získané poznatky do vlastní tvorby. Budeme se inspirovat příklady z reálného světa, na kterých pochopíte principy grafického designu. Ty si poté na jednoduchých příkladech sami vyzkoušíte.

Kdy, kde, jak ?

Nejbližší kurz se uskuteční 12. června 2024 v čase 9:00 - 14:00 on-line přes platformu Zoom nebo Google Meet. Nehodí se vám tento termín? Nevadí, další termíny si lze zvolit přímo v objednávkovém formuláři - viz konec této stránky dole. Bližší instrukce na připojení vám dorazí v týdnu před začátkem kurzu na váš e-mail.

Ke kurzu je připravena sada materiálů a úkolů, kde si procvičíte získané vědomosti. Následně bude možnost se společně potkávat v uzavřené skupině na Facebooku, kde se mě můžete ptát na jakékoli otázky k obsahu kurzu, problémům, které řešíte v rámci grafiky, dotazům kolem Canvy atd.

3 zásadní důvody, proč do kurzu jít

  • 5 hodin s unikátním obsahem pokročilé grafiky v Canvě a tipů z grafického designu zaměřené na využití v praxi
  • živá podpora Lucky v průběhu kurzu a možnost pokládat otázky k probíranému tématu
  • uzavřená facebooková skupina pro podporu celé skupiny

Kurz podobného složení - tedy obsahem, strukturou, sadou výukových materiálů a kontinuální podpory v průběhu i po skončení kurzu nemá na internetu konkurenci.

Unikátní systém podpory v průběhu kurzu, v uzavřené skupině nebo díky přímému kontaktu s Luckou

Na učení nezůstanete sami. Ať narazíte na jakýkoli problém v průběhu kurzu nebo následně při vaší tvorbě, budete ho se mnou mít možnost probrat. Dostanete na mě i přímý e-mailový kontakt. A hlavně - získáte přístup do uzavřené facebookové skupiny, kde budete moci sdílet dotazy nejen se mnou, ale i s ostatními účastníky kurzu.

Proč? Protože ve více lidech se vše "lépe táhne", víc očí, víc vidí. Z více úhlů pohledu vytěžíte maximum atd;) Takže, když se budete chtít pochlubit svojí grafikou nebo budete chtít poradit, co na grafice vylepšit - podpora a konstruktivní kritika vám bude k dispozici nejen ode mě, ale i od ostatních nadšených účastníků.

Poslední krok k lepší grafice - stačí si kurz objednat

Jste připraveni zrestartovat vaši grafiku?

Moje kurzy